Food Revolution Day je za námi!

Praha, 15.5.2015Škola vaření Chefparade se již druhým rokem přidala do boje za kvalitnější stravování, který celosvětově pořádá Food Revolution Foundation pod záštitou Jamieho Olivera a nese název Food Revolution Day.

Cílem této akce je informovat děti a rodiče o plnohodnotném jídelníčku, zdravé životosprávě a to vše formou zábavy!

V holešovickém studiu Chefparade+ se sešlo dohromady 105 dětí z různých škol a z dětského domova v Uherském Hradišti , pro které byl připraven program v podobě vaření s profesionálními kuchaři. Mnoho dalších se zapojilo na dálku a všichni dostali oficiální přeložené texty o zdravém stravování a recepty, které si mohli vyzkoušet jak u nás, tak ve svých vlastních prostorách.

Všichni, kdo se s námi zapojili do oficiálního Food Revolution Day, obdrželi také balíčky s potravinami a knížkami od našich sponzorů, kterými bylo Makro, Messenger, Naše Kaše, časopis F.O.O.D., Mixit, Mladá Fronta, Chefshop, Albatros a MLD Publishing.

A co se vlastně vařilo?

Pod dohledem profesionálních kuchařů se děti naučili připravovat rybí karbanátky, vegetariánské kebaby, sendviče plné zeleniny nebo ovocný crumble s drobenkou.

Pro děti byl připraven bohatý program, jehož součástí bylo nejen vaření, ale také povídání nebo poučné kvízy a spousta zdravého jídla v podobě ovoce.

O Chefparade:

Škola vaření Chefparade vznikla v roce 2007 a od té doby přináší lidem do života radost z dobrého jídla, výjimečných zážitků a příjemně stráveného času. Nabízí kurzy vaření, teambuildingové akce, pronájmy, akce pro děti, soukromé oslavy a párty, vaření pro turisty, catering, dále vlastní festival jídla a pití Foodparade, foodtruck, obchod s delikatesami za velkoobchodní ceny a k tomu nadšení přinášet stále něco nového.

www.chefparade.cz