Pozvánka na ochutnávku čistě českých másel

Přijďte ochutnat přepuštěné máslo Ghí od výrobce České Ghíčko, která je vyrábějí z kvalitního českého másla. Máslo ghí je stabilní i při vysokých teplotách a umožňuje zdravé smažení.

Dále ochutnáte arašídové, mandlové, dýňové máslo, tahini a další produkty Bioden, které jsou velmi výživné a jsou vyráběny ze 100% přírodních surovin.

 

masla2

 

O České Ghíčko: 

České Ghíčko je český podnik, který vyrábí přepuštěné máslo té nejvyšší kvality při zachování příznivé ceny. Máslo Ghee vyrábějí ručně a používají pouze kvalitní suroviny. Nezpracované máslo odebírají z Polabských mlékáren a máslo pochází od travou živených krav (tzv. grass fed). Máslo je přepouštěno ručně ve velkých objemech po malých sériích, a proto společnost dokáže zachovat originální kvalitu a zároveň konkurence schopnou cenu. Celý proces výroby přepuštěného másla Ghee probíhá pod dohledem veterinární správy a hygieny. Máslo Ghee je vyráběno v konvenční a BIO kvalitě. Unikátní receptura zajišťuje vynikající chuť i vůni. Produkty jsou průběžně testovány v akreditovaných laboratořích. Spolupracují s odborníky na výživu, kvalitu potravin a technologii výroby. České Ghíčko ctí principy ekologického zemědělství.

Ghee je ideální na smažení – pravý vídeňák se dělá na přepuštěném másle, dá šmrnc vaší polévce, omáčce i dušené zelenině, při pečení lze Ghíčkem nahradit všechny margaríny a máslo a můžete si jej namazat na chléb a jíst za studena.

 

O Bioden: 

Bioden je česká společnost, která se zabývá dovozem potravin v BIO a raw kvalitě. V jejich široké nabídce najdete například oříšková a semínková másla, bio arašídová másla, marmelády, proteinové tyčinky a další zdravé potraviny. Jejich výrobky ocení především sportovci a příznivci zdravého životního stylu. S Biodenem víte, co jíte! Složky použité ve výrobcích Bioden pochází pouze z přírodních zdrojů a prověřených dodavatelů. Žádný z produktů neobsahuje palmový olej.  Másla Bioden, která ochutnáte, arašídové, mandlové, slunečnicové, dýňové či tahini lze využít v kuchyni, jak na palačinky, tousty, na pečení o na přípravu exotické kuchyně.

 

A navíc JEN V SOBOTU můžete využít SLEVU 10% na veškerý sortiment Chefshopu!

Rezervace není nutná, těšíme se na návštevu!

 

chefshop.cz:

Chefshop.cz je e-shop založený největší školou vaření v Čechách – Školou vaření Chefparade. Prvotním důvodem pro vytvoření tohoto e-shopu  byli návštěvníci kurzů. Běžně se totiž stávalo, že se účastníci ptali, kde sehnat exotické ingredience či kvalitní kuchyňské přístroje a pomocníky. Největší problém byl právě s exotickými ingrediencemi, které bylo velmi těžké sehnat v Praze, natož v menších městech. A proto se v Chefshop rozhodli vyjít vstříc a nabídnout vám vše, co můžete v kuchyni potřebovat.

Největším plusem je, kromě kvalitních produktů, zákaznický servis. V Chefshop.cz se snaží, aby zákazníci byli co nejspokojenější s celým průběhem nákupu a také i po něm.