Předprodej vstupenek na Fodparade již zahájen

V Praze 19. 6. 2016

Právě byl spuštěn předprodej vstupenek festivalu  jídla a pití Foodparade, kdy se v krásných zahradách Trojského zámečku 3. a 4. září 2016 již po 6. rozprostřou desítky stánků plných kuchařů známých luxusních restaurací i nadšenců z menších kuchyní. Každá restaurace představí své degustační menu a chybět nebudou ani výtečné delikatesy a nápoje.

Vstupenky lze zakoupit na webu Foodparade – http://foodparade.cz/vstupenky/ nebo na portále ticketstream.cz.

Velkou novinkou letošního ročníku v rámci zkvalitnění a inovování služeb je platba bezkontaktní festivalovou kartou s nahranými chefy, i možnost zakoupit extra konzumaci – chefy, již v předprodeji.

Akce je spojena s bohatým doprovodným programem jako je např. cooking show s Janou Vašákovou – šéfredaktorkou časopisu F.O.O.D., Ondřejem Vykusou z restaurace Burger Bar či zajímavou přednáškou ve spolupráci s Muzeem gastronomie na téma stravování v době Karla IV.

Na Foodparade lze vyrazit s dětmi, přáteli i domácím mazlíčkem. Festivalu kraluje uvolněná a přátelská atmosféra a součástí areálu je zdarma dětský koutek se zábavným programem a pikniková louka, na které si návštěvníci mohou odpočinout ve stínu stromů. Z účastníků můžeme prozatím odtajnit restauraci Etnosvět, Burger Bar, Husí Játra, Food Story, Steakgrill, U Emy Destinnové…

Partnery festivalu jsou Chefparade, Fajn Rádio, F.O.O.D, HOTPOINT, MAKRO, Mňam TV, Président, RESTU, Somvprahe.sk a Ententyky.cz (dětský koutek).

Festival Foodparade také podporuje neziskové projekty jako je Mamma HELP, Zajíček na koni a Polívková smršť.

Celá akce je doprovázena soutěží „I love food“ o ceny v minimální výši 50 000,- Kč – letošní téma je chilli.

 

Další informací lze nalézt na http.foodparade.cz na a na Facebooku: https://www.facebook.com/foodparade

Fotografie v tiskové kvalitě: https://mab.to/znS4sByh1

Kontakt pro média:

Petra Plánková

petra@chefparade.cz

tel.: 739 451 492

www.foodparade.cz

 

foodparade